КУР'ЄРСЬКА ДОСТАВКА ПО КИЄВУ

Кур'єрська доставка здійснюється в день оформлення замовлення або на наступний день, якщо товар є в наявності.  Кур'єрська доставка здійснюється в межах Києва та передмістя з понеділка по суботу з 8.00 до 20.00.

Доставка по Київській обл.  - від 25 грн.  за 1 км.  (Точну вартість уточнюйте у менеджера).

Доставка здійснюється до парадного, занос в квартиру оплачується окремо і оговорюється заздалегідь.

САМОВИВІЗ ЗІ СКЛАД

Зручний, безкоштовний і швидкий спосіб отримання замовлення. Самовивозу зі складу або магазину необхідно уточнювати у менеджера

НОВОЇ ПОШТОЮ ЗА РЕГІОНАМИ УКРАЇНИ

Доставка товарів по Новій пошті здійснюється за схемою передоплати якщо сума покупки становить понад 1500 грн.  Клієнтом вноситься передоплата 10% від суми покупки на р / с або на карту Приватбанку, залишок суми оплачується при отриманні товару післяплатою.  Відправлення товарів по Новій пошті здійснюється ввечері з 19-00 до 22-00 в день прийняття замовлення, або на наступний день але не пізніше 13-00.  Оплата достакой в ​​регіони України здійснюється за рахунок клієнта.

ДЕЛІВЕРІ ЗА РЕГІОНАМИ УКРАЇНИ

Доставка товарів по Делівері здійснюється за схемою передоплати якщо сума покупки становить понад 1500 грн.  Клієнтом вноситься передоплата 10% від суми покупки на р / с або на карту Приватбанку, залишок суми оплачується при отриманні товару післяплатою.  Відправлення товарів по Новій пошті здійснюється ввечері з 19-00 до 22-00 в день прийняття замовлення, або на наступний день але не пізніше 13-00.  Оплата достакой в ​​регіони України здійснюється за рахунок клієнта.

JUSTIN

Justin здійснює доставку дрібногабаритних і нехрупкій товарів.
Доставка товарів по Justin здійснюється протягом 2-4 днів.  Оплата достакой в ​​регіони України здійснюється за рахунок клієнта.

УКРПОШТОЮ ЗА РЕГІОНАМИ УКРАЇНИ

Укрпоштою здійснюється доставка дрібногабаритних і нехрупкій товарів.
Доставка товарів по Укрпошті здійснюється протягом 3-7 днів.  Оплата достакой в ​​регіони України здійснюється за рахунок клієнта.

 

Оплата частинами в інтернет магазині "Favorit Aqua"


Послуги Оплата частинами і Миттєва розстрочка від ПриватБанк доступна клієнтам карт:

Сума кредиту - від 500 до 25 000 гривень;

Термін - від 1 до 24 місяців;

Процентні ставки "Оплата частинами" і "Миттєва розстрочка" - уточнюйте в менеджерів.

Дострокове погашення кредиту без будь-яких обмежень і додаткових витрат.

 * Дізнайтеся прямо зараз доступну суму ліміту по сервісу "Оплата частинами" - надішліть SMS на номер 10060 з текстом chast.