1. "Оплата частинами" або "Миттєва розстрочка" від Приват Банку в інтернет магазині Favorit-Aqua
Привіт, шановні клієнти і відвідали сайту інтернет-магазину Favorit-Aqua.com.ua Метою даної статті є ознайомлення вас з можливістю надання послуг нашого інтернет-магазину спільно з Приватні Банком по здійсненню оплати частинами покупок на нашому сайті.  Тепер у вас є можливість взяти товар не тільки за готівку, але і сплативши його частинами за допомогою програм: «Оплата частинами до 4-х місяців без переплат», «Оплата частинами до 24-х місяців», «Миттєва розстрочка», «Миттєва  розстрочка акційна ».

Оформити кредит ви можете у нас в офісі або при доставці у кур'єра.  Оформлення відбувається за допомогою платіжного терміналу ПриватБанку.  Обов'язковою умовою надання кредиту є наявність карти ПриватБанку з встановленим кредитним лімітом "Оплати частинами"

Умови надання кредиту

Послуги Оплата частинами і Миттєва розстрочка від ПриватБанк доступна клієнтам карт:

Універсальна Gold

Універсальна

Елітні карти для VIP-клієнтів

Сума кредиту - від 500 до 25 000 гривень;

Термін - від 1 до 24 місяців;

Процентні ставки "Оплата частинами" і "Миттєва розстрочка" - уточнюйте у менеджера.

Дострокове погашення кредиту без будь-яких обмежень і додаткових витрат.

 * Дізнайтеся прямо зараз доступну суму ліміту по сервісу "Оплата частинами" - надішліть SMS на номер 10060 з текстом chast.

 

2. Розстрочка на усі товари, на 3, 6 або 10 платежів від ФО "Плати Пізніше" в інтернет магазині Favorit-Aqua

Фінансовий оператор ПлатіПозже ™ - спеціалізована компанія-провайдер технології фінансування для продавців і покупців товарів та послуг з використанням технології Vendor Finance і клієнтського сервісу по моделі Preferred Account.

Послуга ПлатіПозже ™ - це спеціалізоване рішення для підвищення продажів.  Фінансовий оператор здійснює фінансування угод, забезпечує маркетингову і технологічну підтримку функціонування послуги, а також аналіз ризиків, моніторинг і супроводження угод з покупцями.

Колектив Оператора - молода і професійна команда фахівців, яка працює згідно високих стандартів ведення бізнесу.  Ми допомагаємо нашим партнерам продавати і заробляти більше, а покупцям - отримувати бажані товари і послуги.  В даний момент послуга "ПлатіПозже" надається більшістю найбільших туроператорів і турагентств України і більш ніж 500 інтернет-магазинами і роздрібними продавцями.


Послуга ПлатіПозже ™ для покупців - це:

короткий термін розстрочки - 2, 3, 4, 5, 6 або 10 місяців - найбільш оптимальні пропозиції.  Виплативши вартість товару або послуги, покупець знову повертається за новими покупками;
максимально прозорі умови - загальна сума покупки просто змінюється в залежності від терміну розстрочки і ділиться на відповідну кількість щомісячних платежів;
рівні місячні платежі, а також ніяких щомісячних відсотків і комісій, додаткових або прихованих платежів і будь-яких страховок;
документи, які оформлені в стилістиці продавця, що підвищує лояльність до його бренду;
зручна можливість здійснювати платежі в будь-якому банку, через платіжні термінали або платіжною карткою на сайті.

Детально про кредитування Плати Пізніше